דף הבית
אודות
הפרוייקטים שלנו
מאמרים
צור קשר

פרויקט "חוות גורדון"- החל בניית שלד החניון      --       פרויקט מגדלי סביון סיטי - עבודת החפירה בשלבי סיום. החל שלב הביסוס      --       רחובות עלית - החלה בניית שלד המגדלים של שלב א'. שלב ב' החל שלב ביסוס ובניית שלד החניון      --       פרויקט הרצליה הילס - שלב א' התקבל טופס 4! שלב ב' עבודות הגמר מואצות קדימה      --       פרויקט פארק תל אביב של אלעד מגורים - שלב ב' תופס תאוצה!!!      --      
אודות | מדיניות החברה | הצוות שלנו | מבנה ארגוני

השירותים שלנו

משולש הזהב בענף הבניין

איכות/לוח זמנים/מחיר

איכות

איכות היא מילת המפתח להצלחה בבניה, והיא מלווה את החברה בכל אתר ובכל פרויקט, החל משלב ראשון עד המסמר האחרון, מסירת הפרויקט ושנת הבדק.

 

לחב' סיון ביצוע הסמכת איכות עפ"י תקן 9001 ISO והיא מאמינה שאיכות הביצוע תחסוך זמן יקר וכן תוזיל את עלות התיקונים.

 

האיכות  מתבטאת לא רק בטיב ביצוע של העבודות, אלא גם בעובדי החברה, אשר הינם מומחים, בעלי ניסיון עשיר, המבצעים את הפרויקטים במקצוענות תוך שיתוף פעולה ועבודה צוות.

לוח זמנים

אין ספק שהתחום המרכזי בו מצטיינת החברה הוא: עמידה בלוחות זמנים. החברה מודעת לרגישות וחשיבות הנושא למזמיני העבודה ובהחלטה אסטרטגית מרכזית בחברה העמידה את לוח הזמנים של הפרויקטים בעדיפות עליונה, תוך הקצאת משאבים רבים לנושא.

מחיר

השליש האחרון במשולש הזהב בענף הבניה, ואולי המשמעותי ביותר, הוא עלות הבניה. חב' סיון ביצוע חרטה על דגלה להתמקצע בביצוע בלבד, בשיטות בניה מתוחכמות וחדישות, עם תקורות חברה נמוכות, וקיצור לוחות זמנים – אשר יחדיו מאפשרים לה לבצע את הפרויקטים במחירים  סבירים והוגנים. אנו לא מאמינים ב"לקחת עבודה בכל מחיר" אולם מסתפקים באחוזי רווח צנועים בפרויקטים בעלי היקף כספי מעל 40 מיליון ₪ לפחות.

בניה "מתקדמת"

חב' סיון ביצוע מגייסת את הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר לצורך ביצוע פרויקטים:

תוכנות מחשב מקצועיות ומתקדמות.

ציוד משוכלל וחדשני.

חומרים עכשוויים.

שיטות וטכניקות בניה יצירתיות.

כל הזכויות שמורות סיון ביצוע בע"מ - 2015

Site by: Visual - pure interactive