אודות - סיון ביצוע
parallax background

סיון ביצוע.

מאחורי כל פרויקט מוצלח
עומדים ערכים
שמובילים אותנו
מתחילתו ועד סופו.

אודות

מי אנחנו?

סיון ביצוע בע"מ היא חברת בניה המתמחה בהיבט הביצועי של תחום הנדל"ן. החברה הוקמה במיוחד כדי לבצע עבודות קבלניות לגופים גדולים וליזמים מובילים במשק, ונחשבת למומחית בתחום. היא פועלת כחברת בת של קבוצת צמח המרמן, חברה ציבורית המתמקדת בייזום פרויקטים, ומוחזקת בבעלות שווה ע"י צמח המרמן וסיון ברקוביץ, המנהל אותה מיום הקמתה ב- 2005.

אנו ב-סיון ביצוע חותרים למצוינות וליצירתיות מהרגע הראשון.
אנו ב-סיון ביצוע חותרים למצוינות וליצירתיות מהרגע הראשון.
לא להיות עוד חברת ביצוע העובדת רק לפי סטנדרטים מקובעים או מיושנים ולא לפעול כחברה פסיבית שכל מטרתה לספק את המוצר. אנו שואפים להתאים את אופי ומפרט הפרויקט עם ביצוע מושלם ככל הניתן, שעונה על דרישותיו וצרכיו של הדייר.
עם סיווג קבלני בלתי מוגבל ג-5, תו תקן לאיכות IS0 9001 מאת מכון התקנים הישראלי - החברה היא מהראשונות לאמץ שיטות בניה מתקדמות מהארץ ומהעולם, לפתח ולשכלל שיטות עבודה בשאיפה לאפס תקלות ולמקסימום מענה ללקוח.
עשרות הפרויקטים למגורים ולמסחר ששימשנו כזרוע הביצועית שלהם, והצמיחה הבלתי פוסקת של החברה לאורך השנים, הם ההוכחה להצלחת תפיסת העולם המקצועית שלנו.
נכון לעכשיו בסיון ביצוע עובדים כ- 100 אנשים, כולל מהנדסים, מנהלי עבודה, ממוני בטיחות, לוגיסטיקה, אדמיניסטרציה ושרות. כולם מחוברים לערכי החברה, לחזון ולמטרות.

יכולת הנדסית -
בתחום הבנייה למגורים, סיון ברקוביץ היה בין הראשונים לבצע את שיטת "ברנוביץ" המשופרת באלפי יחידות דיור שנבנו בשיטה זו. בתחום הבנייה הציבורית, עשינו שימוש באלמנטים טרומיים, בחומרים מרוכבים ובטכניקות מתקדמות ומשופרות.
החברה עובדת כיום עם מיטב ציוד התבניות הקיים בישראל של חברות "עגם", "שבא" "דוקה" ו"פרי" ובמחסן שלנו אלפי מטרים מרובעים של תבניות וציוד הנדסי מתקדם. מלאי זה מאפשר לנו התמקדות בבנייה של מגדלים בני 30 קומות.

חדשנות ויצירתיות -
כחברת ביצוע מובילה, המסוגלת להתמודד עם אתגרי הבניה המורכבים ביותר, אנחנו בתנועה מתמדת להביט קדימה- לגייס ולפתח כלים טכנולוגיים חדשניים, לעקוב אחר טרנדים מובילים בעולם וליישם בהתאמה.

כך בין היתר כוללת הפעילות שלנו:
- מחשוב וייעול תהליכי עבודה ע"י ERP (בתוכנת פריוריטי) , תוכנות ניהול, אפליקציה לבטיחות, אפליקציה לאיכות, תכניות עבודה על כף היד- בסלולר, M-FILES – תיעוד תהליכים ועוד...
- ציוד משוכלל וחדשני
- חומרים עכשוויים ומיוחדים
- שיטות וטכניקות בנייה יצירתיות (למשל, חיפוי קירות ע"י גרניט פורצלן בעובי 11 מ"מ בדפינה יבשה)
- משרד דיגיטלי- ללא ניירת
- שיתוף פעולה והשקעה בחברות הזנק (סטארט אפ)


סקיצה זו מייצגת שלושת ערכי החברה המובילים להצלחת הפרויקטים:

- איכות גבוהה
- עמידה בלוחות זמנים
- עמידה בתקציב

הסבר כללי על משולש הזהב

כל מי שמחובר לעולם הנדל"ן יודע שרק אם מתקיימים שלושה דברים, אפשר להיות רגועים בהצלחת הפרויקט, לעבור בשלום את הדרך ולהגיע בבטחה אל המטרה. אנחנו קוראים לזה- משולש הזהב: איכות, לוח זמנים ועמידה בתקציב. כל מרכיב חשוב וכל שינוי באחד מהם מערער את המבנה כולו. עבורנו, אלה לא רק מילים, אלא דרך חיים. ערכי מפתח מנצחים המדריכים אותנו, המצפן המקצועי שלנו, מהיציאה לדרך עד לביצוע בשטח. הקפדה על שלושת ערכי משולש הזהב של ענף הבניין מאפשרת לנו להמשיך להוביל בכל סטנדרט שהצבנו לעצמנו.
דילוג לתוכן